HobyNářadí.cz hrdě podporuje tradiční vystavní trh chovatelů , který se konná každoročně na začátku roku v lednu a je celorepublikově znám a vyhledáván již řadu let.

Bude zde vystavovat více jak 50 významných chovatelů čistokrevných plemen.

Chovatelé králíků představí plemena od ČESKÝCH STRAKAČŮ, VÍDEŇSKÝCH A MORAVSKÝCH MODRÁKŮ a mnoho dalších čistokrevných plemen mezi které patří i ZAKRSLÝ DALMATÝN REX.

- VÝKUP KOŽEK ZAJIŠTĚN

Na výstavzu zavítá p. Lubomír Adamec, který vám představí svůj chov extravagantního zástupce holubí říše HOLUBA PARUKÁŘE, se kterými vyhrává první místa v celostáních klubových soutěžích. Tento vyšlechtěný zástupce ptačí říše pochází z Orientu a do Evropy ho údajně dovezli holandští světoběžníci. „Je to holub s okrasnou parukou, který musí být chovaný ve voliéře, protože je vůči dravcům a škodné bezbranný,“

 

Jedná se o výstavní, ale i prodejní akci a vy si tak můžete vybrat čistokrevné plemeno a založit tak kvalitní vlastní chov a získat ty nejlepší zkušenosti a rady se kterými se svámi podělí uznávaní a dlouhodobí chovatelé.

ZVEME VÁS TAKÉ NA PRAVOU DOMÁCÍ BÍLOVECKOU KUCHYŇ kde ochutnáte místního pašíka od místního řezníka.

Na výstavě se objeví chovatelé a prodejci, kteří vám nabídnou potřebné chovatelské pomůcky a vybavení mezi ně patří pan Jan Kaszper z Ropice.

Své patentované výrobky představí i Mgr. Lea Piskovská, mezi ně patří PŘÍRODNÍ ŽIVÁ PROBIOTIKA.

Těšit se můžete i na tradiční soutěž ŠTĚSTÍČKO o hodnotné ceny od místních sponzorů, mezi ně patří i HobyNářadí.cz