Zatočte s nepořádkem

Pokud se vám po dílně povalují všelijaké šroubky, matice nebo nářadí, které nemá své vlastní místo. Pak určitě oceníte naše praktické organizéry, krabičky a šuplíky. Pokud si nemůžete vybrat, tak si nechte poradit a zvolte náš nejoblíbenější set závěsných organizérů na nářadí. Kromě klasických šroubováků a jiného ostatního nářadí, do něj hravě uklidíte vruty i podložky.

Dovolíme si vám dát skromný tip. Opatřete své krabičky samolepícími štítky, na které si můžete napsat o jaký rozměr šroubku, hřebíku nebo vrutu se jedná a ušetřete si tak drahocenný čas s nekonečným hledáním.


A jiskra už nepřeskočí


Ne, nebojte se, nemáte v úmyslu se vám motat do osobního života, naše rčení platí hlavně pro svářeče. Svařování bez ochranných brýlí nebo štítu, je holý nesmysl, to už zjistil i Bolek Polívka v Roamingu. Pro všechny hazardéry se zdravím proto nabízíme samostmívací svařovací kuklu, která chrání krom zraku také celý obličej. Zdarma k ní obdržíte také 2 náhradní sklíčka. Díky solárnímu dobíjení šetříte energii a automatické zapnutí je už takovým malým bonusem.

 Kvalitní svářečka je pak základem výbavy každého svářeče. Pro práce ve výškách nebo při častém pohybu, využijete invertorovou svářečku. Tato svářečka se vyznačuje svou lehkostí a malými rozměry pro snadné stěhování z místa na místo.


Povolit nebo utáhnout?

Nejen kutil, ale také automechanik potřebují správný klíč a šroubovák k utažení nebo povolení nepoddajných šroubů. Nač s sebou tahat všechny velikosti nářadí, když postačí kufřík. Pro opravdu náročné zákazníky nabízíme gola sadu v kufru, kde najdete kromě ráčny také různé rozměry bitů, zástrčných hlavic apod. Gola sada značky Kaxl obsahuje 108 kusů nářadí a právem se řadí mezi naše TOP produkty, vyzkoušejte ji i vy.

Jeden, dva, tři…

Zbavte se svého dilematu – kolik, jaký rozměr pořídit, a kupte rovnou celou sadu, která potěší. Nabízíme výhodné sady šroubováků – hodinářské i flexibilní, s vyměnitelnými bity. Stačí si jen vybrat počet, který nejvíce odpovídá vašim požadavkům a váš kutil se může pustit do práce.

 

Stejně tak u nás naleznete sady nářadí různých druhů, od kleští přes elektrikářské nářadí až po servisní sady. Doufáme, že vám naše tipy pomohly a obdarovaný najde pod stromečkem to, po čem nejvíce touží.