Aku vyvětvovací pila 18V, 2Ah, Li-Ion, AST 18-201-05 GÜDE
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
Aku vyvětvovací pila 18V, 2Ah, Li-Ion, AST 18-201-05 GÜDE
Technická specifikace
Akumulátorová vyvětvovací pila, určená k prořezávání vzrostlých stromů ze země. Prosvětlení korun stromů vyřezáním nadbytečných výhonů a rozvětvení; odstraňování prasklých, zlomených nebo suchých větví atp. Li-Ion akumulátor 18 V (bez paměťového efektu, s minimálním samovolným vybíjením a dlouhou životností); teleskopická násada (délkové nastavení: 1.820 - 2.650 mm, dosah pily: 4 m). SDS systém - rychlé napnutí pilového řetězu bez použití nářadí; automatické olejové čerpadlo.
Konstrukce: 200 mm vodicí lišta, ergonomicky tvarovaná rukojeť, dvoubodový bezpečnostní spínač, nosný popruh.
Příslušenství: nabíječka 0,5 A/h, ochranný kryt.
Volitelné příslušenství: akumulátory Li-Ion 18 V/3,0 Ah (58543), 18 V/4,0 A/h (58544); nabíječka akumulátorů 3,0 A/h (58547).
Celkové rozměry (d x š x v): 1.820 x 150 x 150 mm, hladina akustického výkonu LWA: 93 dB (A).
- Typ akumulátoru Li-Ion
- Kapacita akumulátoru 2,0 Ah
- Délka řezu 170 mm
- Napětí akumulátoru 18 V
- Rychlost řetězu 4 m/s
- Parametry řetězu: rozteč řetězu 3/8"
- Tl. vodícího zubu 1.3mm
- Počet zubů 34 zubů
- Hmotnost (brutto) 4 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku řetězové pily |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.1 kg |
| EAN: | 4015671822093 |
| Délka lišty: | 17 cm |
| Hmotnost produktu: | 4 kg |
| Napětí: | 18 V |
| Počet aku: | 1 |
| Vyvětvovací: | ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Güde GmbH & Co. KG |
|---|---|
| Adresa : | Birkichstrasse 6 Wolpertshausen 74549 Německo |
| E-mail : | info@guede.cz |