Akumulátorová vyvětvovací pila 18V, Li-Ion AST 18-0 bez baterie GÜDE
18V, Li-Ion, 240mm, 8m/s, Oregon, 3,3kg, bez baterie a nabíječky
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
Akumulátorová vyvětvovací pila 18V, Li-Ion AST 18-0 bez baterie GÜDE
Akumulátorová vyvětvovací pila, určená k prořezávání vzrostlých stromů ze země. Prosvětlení korun stromů vyřezáním nadbytečných výhonů a rozvětvení; odstraňování prasklých, zlomených nebo suchých větví atp.Akumulátorová vyvětvovací pila AST 18, dodávaná bez akumulátoru a nabíječky („holé nářadí“). Rozsah použití, funkce, konstrukce i technické parametry viz AST 18-201-05 (58594).
Volitelné příslušenství: akumulátory Li-Ion 18 V/2,0 Ah (58542), 18 V/3,0 Ah (58543), 18 V/4,0 Ah (58544); nabíječky akumulátorů 0,5 A/h (58546), 3,0 A/h (58547).
- Délka řezu 170 mm
- Napájecí napětí: 18V
- Délka lišty: 240 mm
- Max. rychlost řetězu: 8 m / s
- Olejová nádrž řetězu: 0,1 l
- Celková délka: 2490 mm
- Teleskopické prodloužení: 1820-2490 mm
- Řetěz upínací systém: Ano
- Typ lišty: Oregon 91P034X
- Typ řetězu: Oregon
- Rozteč řetězu 3/8"
- Tl. vodícího zubu 1.3 mm
- Počet zubů 34 zubů
- Hodnota hluku LWA: 98 dB
- Délka: 2,490 mm
- Šířka: 120 mm
- Výška: 175 mm
- Čistá hmotnost: 3,3 kg
- Celková hmotnost: 4,5 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku řetězové pily |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.5 kg |
| EAN: | 4015671791894 |
| Délka lišty: | 24 cm |
| Hmotnost produktu: | 3,3 kg |
| Napětí: | 18 V |
| Počet aku: | 0 |
| Vyvětvovací: | ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Güde GmbH & Co. KG |
|---|---|
| Adresa : | Birkichstrasse 6 Wolpertshausen 74549 Německo |
| E-mail : | info@guede.cz |