Baterie akumulátorová 12V, Li-ion, 1300mAh EXTOL LADY
12V, 1,3Ah Li-Ion
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2022, 2023 A 2024
2022, 2023 A 2024
baterie akumulátorová, 12V Li-ion, 1300mAh
Parametry
- technické parametry: 12V Li-ion, 1300mAh
- značka: EXTOL LADY
- doplňující parametr: pro 402401, nabíjet nabíječkou 402400A
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní baterie k AKU nářadí |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.253 kg |
| EAN: | 8595126978200 |
| Kapacita akumulátoru: | 1300 mAh |
| Napětí: | 12 V |
| Typ: | Li-Ion |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40/3 Zlín 760 01 Česko |
| E-mail : | info@madalbal.cz |