Baterie akumulátorová 18V, Li-ion, 1500mAh EXTOL PREMIUM
1500mA, 18V, Li-Ion, pro 8891114
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
baterie akumulátorová 18V, Li-ion, 1500mAh
Parametry
- technické parametry: 1500mAh
- značka: EXTOL PREMIUM
- doplňující parametr: pro 8891114
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky k AKU nářadí |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8595126978743 |
| Kapacita akumulátoru: | 1500 mAh |
| Napětí: | 18 V |
| Typ: | Li-Ion |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40/3 Zlín 760 01 Česko |
| E-mail : | info@madalbal.cz |