Baterie akumulátorová GARDEN20V, 20V Li-ion, 2000mAh EXTOL PREMIUM
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2022, 2023 A 2024
Baterie akumulátorová GARDEN20V, 20V Li-ion, 2000mAh EXTOL PREMIUM
Baterie akumulátorová Li-Ion 2000 mAh pro produkty řady GARDEN20V
Specifikace:
- doba nabíjení nabíječkou 2.4 A: cca 1 h
- doba nabíjení nabíječkou 4.5 A: cca 0.5 h
Parametry
- technické parametry: 20V Li-ion, 2000 mAh
- značka: EXTOL PREMIUM
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní baterie k AKU nářadí |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.457 kg |
| EAN: | 8595126990783 |
| Kapacita akumulátoru: | 2000 mAh |
| Napětí: | 20 V |
| Typ: | Li-Ion |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40/3 Zlín 760 01 Česko |
| E-mail : | info@madalbal.cz |
Související produkty
20V, Li-Ion, koš 35l, nabíjení 1h, záběr 33cm, 11,5kg, bez baterie a nabíječky
2x2.4A
Podobné produkty
40V, Li-Ion, 2,5/5,0Ah, 90-120min., 0,8kg
40V, 2-2,5hod., 4,0Ah, 0,94kg
20V, 4,0Ah, Li-Ion, nabíjení 120min., 0,65kg
20V, 2,0Ah, Li-Ion, nabíjení 60min., 0,38kg
Baterie Li-ion 20V 4000mAh, doba nabíjení cca 80min, nabíjecí proud 21V 0.4A
Baterie Li-ion 20V 3000mAh, doba nabíjení cca 60min, nabíjecí proud 21V 0.4A
pro POWC1070
pro 8891150, 8891151
12V, 1,3Ah Li-Ion
20V, 2Ah, Li-Ion
1500mA, 18V, Li-Ion, pro 8891114
baterie Li-Ion 16V, 200mAh
16.6V, 2000mAh
12V, Li-Ion, 1,3Ah, pro 402400, nabíjet nabíječkou 402400D