Baterie akumulátorová SHARE20V, Li-ion, 4000 mAh - EXTOL ENERGY
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2022, 2023 A 2024
Baterie akumulátorová SHARE20V, Li-ion, 4000 mAh - EXTOL ENERGY
Parametry
- technické parametry: 20V Li-ion, 4000mAh
- značka: EXTOL ENERGY
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Extol SHARE20V |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| EAN: | 8595126982665 |
| Kapacita akumulátoru: | 4000 mAh |
| Napětí: | 20 V |
| Typ: | Li-Ion |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40/3 Zlín 760 01 Česko |
| E-mail : | info@madalbal.cz |
Související produkty
20V, 2Ah, Li-Ion, 20mm, 1,5h, 2,2kg
20V, 2Ah, Li-Ion, 1,5h, 3°, 0-3000/min., 2,2kg
20V, Li-Ion, 20mm, 1,5h, 2,2kg, bez baterie a nabíječky
20V, Li-Ion, 0-3000/min., 1,5h, 2,2kg, bez baterie a nabíječky
20V, Li-Ion, SDS plus, 1,2J, 2,1kg, bez nabíječky a baterie
20V, Li-Ion, 125mm, 10000/min., 1,4kg, bez baterie a nabíječky
20V, Li-Ion, 1/2" čtyřhran, 180Nm, 1,6kg, bez baterie a nabíječky
20V, Li-Ion, 125mm, 55min., 8500/min., 2kg, bez baterie a nabíječky
20V Li-ion, nabíjení 55min., 2,3kg, bez baterie a nabíječky
20V, Li-Ion, 2,0Ah, 125mm, nabíjení 55min., 10000/min., 1,4kg
20V, Li-Ion, 165mm, 0-45°, 3650/min., 2,9kg, bez baterie a nabíječky
20V, 2,0Ah, Li-Ion, 0-45°, 165mm, 3650/min., nabíjení 55min., 2,9kg
20V, Li-Ion, 2,0Ah, 0-3000/min., nabíjení 55min.
20V, 2x3,5A
20V, Li-Ion, 200l/min., 550°C, nabíjení 55min., bez baterie a nabíječky
Podobné produkty
20V, 2Ah, Li-Ion
Nabíječka na 4 baterie SHARE20V, 2+2, 3,5A
Baterie akumulátorová Li-Ion 2000 mAh pro produkty řady GARDEN20V
20V, Li-Ion, 6,0Ah
Baterie 8791110B1 je moderní lithium-iontová baterie určená pro aku nářadí řady Extol Industrial. Hlavní parametry: Li-ion baterie 18 V / 2000 mAh