Baterie náhradní, 3,7V, 4000mAh EXTOL LIGHT
3,7V, 4000mAh, pro 43124, 2x18650 LI-ion
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
baterie náhradní, 3,7V, 4000mAh
Parametry
- technické parametry: 3,7V, 4000mAh
- značka: EXTOL LIGHT
- doplňující parametr: pro 43124, 2x18650 LI-ion
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní baterie k AKU nářadí |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595126976121 |
| Kapacita akumulátoru: | 4000 mAh |
| Napětí: | 3,7 V |
| Typ: | Li-Ion |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40/3 Zlín 760 01 Česko |
| E-mail : | info@madalbal.cz |