Benzínová řetězová pila Demon M83132 je vybavena výkonným 2-taktním motorem a má zdvihový objem 65 cm3 s maximálním výkonem 3,2kW, díky kterému se nezalekne i těžké dřiny. Je to vysoce efektivní a komfortní nástroj, který může být použit v lese, zahradě, ovocném sadě apod..

 

Tento pomocník je ideální pro toho, kdo používá pilu jen několikrát do roka, potřebuje si připravit dřevo před zimou a nechce utrácet desetitisíceKvalitní zpracování a vysoký výkon zaručí dlouhou životnost pily. Jistě oceníte její přesné vyvážení a bytelnou konstrukci. Pila je dvoutaktní, takže je potřeba dodržet správný poměr pohonné směsi, v tomto případě je to směs benzínu a oleje pro dvoutaktní motory v poměru 1:25. Jednou z předností je zabudovaný servisní klíč do útrob tohoto stroje. Pohodlně s ním nastavíte napnutí řetězu a další servisní práce.

 

     

 

Při práci s pilou se neobejdete bez kvalitního ochranného oděvu, pracovních rukavic a ochrany zraku. Nezapomeňte také na tlumící sluchátka nebo špunty. Před práci s pilou si podrobně prostudujte přiložený návod. Není to jen snůška povinných údajů. Naleznete v něm všechna ochranná opatření a také návod, jak správně dřevo řezat a zacházet s ním. Protože při práci s motorovou pilou je bezpečnost na prvním místě.

 

 

Jistě oceníte funkci snadného startu a to i když je motor studený. Řezná delka lišty je 38 cm, což je dostatečné na většinu prací. Naprostou samozřejmostí u tohoto stroje jsou integrované bezpečnostní prvky, jako například řetězová brzda pro okamžité zastavení řetězu, na konci řetězu pak pevná zubová opěrka.

 

Benzínové motorové pily se perfektně hodí ke zpracování dřeva. Silnější výkonné stroje zastanou svou práci v lese při těžbě dřeva, výkonově slabší pak skvěle zpracují dřeva na zahradě nebo chalupě. Především příznivá cena  této pily Demon z ní dělá jednu z nejprodávanějších pil na eshopu Hoby Nářadí cézet.

 

Zde je odkaz na tuto pilu: https://url.hobynaradi.cz/pila-demon

Podívejte se také na video o pile Demon z dílny Hoby Nářadí: