Bruska dvoukotoučová 150 W Worcraft BG20-150
230V/50Hz, 150W, 150mm, 12,7mm, 4,75kg
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2022, 2023 A 2024
2022, 2023 A 2024
Bruska dvoukotoučová 150 W Worcraft BG20-150
Technické parametry:
- Napájení 230 V / 50 Hz / 150 W
- Otáčky 2950 ot / min
- Průměr kotoučů 150 mm
- Rozměry kotoučů – průměr 150 / šíře 20 / průměr otvoru 12,7 mm
- Hrubost kotoučů – levý zrno 36 hrubý / pravý zrno 80 jemný
- Hmotnost 4,75 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kotoučové kombinované stolní brusky |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8585023398607 |
| Kotouče: | 150/150 mm |
| Napájení: | 230 V |
| Příkon: | 150 W |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Michalovská 87/1414 Sobrance 07301 Slovensko |
| E-mail : | info@slovakia-trend.sk |