Bruska úhlová, 125mm, 900W EXTOL CRAFT
900W, 125mm, M14, 11000/min., 1,8kg
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
bruska úhlová, 125mm, 900W
Malá, praktická bruska určená pro lehké řezací a brusné práce, odbrušování svařovacích švů apod.
- úzké tělo pro pohodlné držení
- možnost nastavení rukojeti do tří poloh uvítají praváci i leváci
Parametry
- hmotnost: 1,8kg
- napětí/frekvence: 230V/50Hz
- otáčky: 11000/min
- průměr kotouče: 125mm
- příkon: 900W
- závit rukojeti: M8
- závit vřetene: M14
- značka: EXTOL CRAFT
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úhlové brusky | Flexy |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.467 kg |
| EAN: | 8595126976176 |
| Kufr: | ne |
| Max. průměr kotouče: | 125 mm |
| Napájení: | 230 V |
| Příkon: | 900 W |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40/3 Zlín 760 01 Česko |
| E-mail : | info@madalbal.cz |