Brusný kotouč 125x12,7x16mm, P80, pro 410120 EXTOL CRAFT
125mm, 16mm, P80
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2022, 2023 A 2024
2022, 2023 A 2024
brusný kotouč 125x12,7x16mm, P80, pro 410120
Parametry
- značka: EXTOL CRAFT
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kotouče brusné ke stolním bruskám |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8595126988728 |
| Průměr: | 125 mm |
| Středová díra: | 16mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40/3 Zlín 760 01 Česko |
| E-mail : | info@madalbal.cz |