Brusný kotouč 145/22,3/3,2mm pro ostřičky pilových řetězů GÜDE
145mm, 22,3mm, 3,2mm
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
Brusný kotouč 145/22,3/3,2mm pro ostřičky pilových řetězů GÜDE
Náhradní brusný kotouč, určený pro ostřičky pilových řetězů P 1600 (94151), P 2300 A (94135), 2501 S (94129).
- Brusný kotouč: 145 x 22,3 x 3,2 mm
- Hmotnost (brutto): 0,20 kg
- Vhodný pro pilové řetězy s roztečí 3/8"
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brusné kotouče k ostřičkám řetězů a pilových kotoučů |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.126 kg |
| EAN: | 4015671941336 |
| Průměr: | 145 mm |
| Středová díra: | 22,3mm |
Hodnocení produktu
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | Güde GmbH & Co. KG |
|---|---|
| Adresa : | Birkichstrasse 6 Wolpertshausen 74549 Německo |
| E-mail : | info@guede.cz |