Brusný kotouč 145/22,3/4,7mm pro ostřičky pilových řetězů GÜDE
145mm, 22,3mm, 4,7mm
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
Brusný kotouč 145/22,3/4,7mm pro ostřičky pilových řetězů GÜDE
Náhradní brusný kotouč, určený pro ostřičky pilových řetězů P 1600 (94151), P 2300 A (94135), 2501 S (94129).
- Brusný kotouč: 145 x 22,3 x 4,7 mm
- Hmotnost (brutto): 0,20 kg
- Vhodně pro broušení řetězu s roztečí 0,325
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brusné kotouče k ostřičkám řetězu, kotoučů |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.179 kg |
| EAN: | 4015671941343 |
| Průměr: | 145 mm |
| Středová díra: | 22,3mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Güde GmbH & Co. KG |
|---|---|
| Adresa : | Birkichstrasse 6 Wolpertshausen 74549 Německo |
| E-mail : | info@guede.cz |