Brusný kotouč 150x12,7x20mm, P80, pro 8892110 EXTOL PREMIUM
150mm, 20mm
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
brusný kotouč 150x12,7x20mm, P80, pro 8892110
Parametry
- značka: EXTOL PREMIUM
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kotouče brusné ke stolním bruskám |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8595126988681 |
| Průměr: | 150 mm |
| Středová díra: | 12,7 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40/3 Zlín 760 01 Česko |
| E-mail : | info@madalbal.cz |