Brusný kotouč 200x16x20mm, P36, pro 410130 EXTOL CRAFT
200mm, 20mm, P36
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
brusný kotouč 200x16x20mm, P36, pro 410130
Parametry
- značka: EXTOL CRAFT
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kotouče brusné ke stolním bruskám |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.27 kg |
| EAN: | 8595126988742 |
| Průměr: | 200 mm |
| Středová díra: | 16mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40/3 Zlín 760 01 Česko |
| E-mail : | info@madalbal.cz |