ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2022, 2023 A 2024
brusný kotouč 200x16x25mm, P36, pro 8892120
Parametry
- značka: EXTOL PREMIUM
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kotouče brusné ke stolním bruskám |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.68 kg |
| EAN: | 8595126988698 |
| Průměr: | 200 mm |
| Středová díra: | 16mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40/3 Zlín 760 01 Česko |
| E-mail : | info@madalbal.cz |
Podobné produkty
200mm, 20mm
150mm, 20mm
150mm, 20mm, P36
200mm, 40mm, P80
200mm, 20mm, P80
200mm, 20mm, P36
125mm, 16mm, P80
průměr 125 mm, středový otvor 12,7 mm, tloušťka16 mm, zrnitost P36
Diamantový brusný kotouč MAR-POL 150×25 mm pro stolní brusky. Vysoká odolnost, přesné broušení a dlouhá životnost – ideální pro dílnu i profesionální použití. průměr...