Černý pátek je již u Nás tradicí. Každoročně se Vám snažíme ušetřit nemalé náklady na nákup vánočních dárků a to i dnes!

Většina velkých obchodních řetězců takto zahajuje období výprodejů za výrazně snížené ceny. Černý pátek je vždy na konci listopadu, den po dnu díkůvzdání a považuje se za začátek předvánoční nákupní horečky. „Black Friday“ je v Americe synonymem pro nákupní horečku. I v České republice má již svou tradici, zúčastňují se jí především internetové obchody. Mezi ně patří i HobyNářadí.cz 

 Černý pátek  PRODLOUŽEN! Do PÁTKU 27.11. 2020 23:59 hod. 

V naší nabídce uvízlo přes 1000 produktů, kterým jsme snížili cenu na minimum a u většiny z nich se jedná o nejnižší cenu českého internetu. 

Doporučujeme Vám nákup vánočních dárků neodkládat.  V tomto období naleznete u většiny velkých internetových prodejců ceny, které se dlouho nebudou opakovat. I my využíváme k nákupu veškerých vánočních dárků právě tento den, jelikož si uvědomujeme, že ceny můžou být i hluboko pod nákupní cenou internetových prodejců. 

Vaše dárky Vám dorazí v čas a s předstihem a ještě ušetříte! Vyhněte se tímto vánočnímu stresu a nákupem dárků na poslední chvíli.

 

Přeji Vám úspěšný nákup vánočních dárků a mnoho ušetřených investic.

Za tým HobyNářadí.cz

Klapetek Libor

Zakladatel HobyNářadí.cz 

 

ČERNÝ PÁTEK (Black Friday) = mega slevy  ZDE