Čerpadlo do vrtu, 820W, 148m, 1920l/h, 100mm, 1" EXTOL PREMIUM
230V/50Hz, 1350W, 1920l/h, 148m, 100mm, 1", 100mm, 50m, 17,2kg
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
čerpadlo do vrtu, 820W, 148m, 1920l/h, 100mm, 1"
Ponorné vřetenové čerpadlo je určeno pro čerpání čisté vody bez mechanického znečištění (písek, štěrk...) z vrtů, šachet, studní nebo nádrží. Lze použít pro dodávku čisté vody z vrtů a nádrží, zavlažování, čerpání vody do vyšších výšek apod.
- ideální typ čerpadla pro dlouhodobé čerpání vody z hlubokých vrtů
- těsnění motoru zajišťuje promazávaná dvojitá mechanická (keramicko-grafitová) ucpávka a gufero s gumovým kroužkem
- silná závěsná oka pro bezpečné uchycení ve vrtu
- kondenzátor, ochrana proti přetížení a spínač jsou umístěné v oddělené krabici
Parametry
- ⌀ výstupního hrdla: 1"
- délka přívodního kabelu: 50m
- hmotnost (bez kabelu): 17kg
- max. hloubka ponoru: 100m
- max. průchodnost: 0mm
- max. průtok: 1920l/h
- max. výtlak: 148m
- min. výška hladiny: 100cm
- minimální ⌀ vrtu: 140mm
- napětí/frekvence: 230V/50Hz
- použití: pro čistou vodu
- průměr čerpadla: 100mm
- příkon: 1350W
- výkon: 820W
- značka: EXTOL PREMIUM
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hlubinná ponorná čerpadla do vrtu |
|---|---|
| Hmotnost: | 18.6 kg |
| EAN: | 8595126983501 |
| Délka kabelu: | 50 m |
| Maximální čerpané množství: | 1 920 l/hod |
| Průměr čerpadla: | 100 mm |
| Průměr výstupního hrdla: | 1" |
| Příkon: | 1 350 W |
| Výkon motoru: | 820 W |
| Výtlačná výška (výtlak): | 148 m |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40/3 Zlín 760 01 Česko |
| E-mail : | info@madalbal.cz |