Čerpadlo motorové proudové 5,5HP, EPH 50, HERON
5,5HP, 2", 36m3/h, 3,6l, 24kg
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
čerpadlo motorové proudové 5,5HP, 600l/min
Čerpadlo, které je svou konstrukcí a vysokým čerpacím výkonem určeno k přečerpávání velkých objemů „čisté“ užitkové vody z rybníků, nádrží, studní, vodních toků a dalších podobných zdrojů, odčerpávání čisté záplavové vody ze zatopených sklepů nebo v zaplavených oblastech, kde je potřeba rychle, spolehlivě a efektivně přečerpat velké množství vody.
- jednoduchá výměna svíčky v zapalování
- velikost nádrže umožňuje 2,5-3 hodiny nepřetržitého provozu (v závislosti na zatížení)
- snadné zalévání komory před spuštěním čerpadla
Parametry
- ⌀ sacího/výstup. hrdla: 2"/2" (51mm)
- hmotnost: 24kg
- max. přepravní objem: 600l/min = 36m3/hod
- max. sací hloubka: 7m
- max. výkon motoru: 4,0kW (5,5HP)/4000min-1
- max. výtlačná výška: 28m
- objem nádrže: 3,6l
- obsah válce: 173ccm
- příslušenství: kovové adaptéry, klíč na svíčku, sací koš
- rozměry (v. x š. x d.): 37x47x38cm
- spotřeba: 1,2-1,5l/h
- značka: HERON
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínová čerpadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 25.7 kg |
| EAN: | 8595126916806 |
| Maximální čerpané množství: | 36 000 l/hod |
| Maximální ponorná hloubka: | 7 m |
| Průměr výstupního hrdla: | 2" |
| Výkon motoru: | 6,5 HP |
| Výtlačná výška (výtlak): | 28 m |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40/3 Zlín 760 01 Česko |
| E-mail : | info@madalbal.cz |