Čerpadlo proudové, 500W, 3080l/hod EXTOL CRAFT
230V/50Hz, 52l/min., 31m, 9m, 1", 9kg
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
čerpadlo proudové, 500W, 3080l/hod
Proudové čerpadlo je určené k mnohostrannému využití na zahradě, chalupě či malé stavbě. Lze s ním čerpat pouze čistou vodu a lze ho použít pro zavlažování zahrady, zahradní sprchu, napouštění bazénu, čerpání z řeky/rybníka atd.
Parametry
- ⌀ sacího/výstup. hrdla: 1"
- hmotnost: 9kg
- max. průtok: 3080l/h = 52l/min
- max. sací hloubka: 9m
- max. výtlak: 31m
- napětí/frekvence: 230V/50Hz
- příkon: 500W
- značka: EXTOL CRAFT
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní povrchová čerpadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 10.1 kg |
| EAN: | 8595126976695 |
| Maximální čerpané množství: | 3 080 l/hod |
| Průměr vstupního hrdla: | 1" |
| Průměr výstupního hrdla: | 1" |
| Příkon: | 500 W |
| Sací výška: | 9 m |
| Výtlačná výška (výtlak): | 31 m |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40/3 Zlín 760 01 Česko |
| E-mail : | info@madalbal.cz |