Čerpadlo proudové, 750W, 5270l/hod EXTOL PREMIUM
230V/50Hz, 750W, 88l/min., 44m, 9m, 1", 12kg
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
čerpadlo proudové, 750W, 5270l/hod
Silné proudové čerpadlo osazené mosazným oběžným kolem. Čerpadlo je určené k mnohostrannému využití na zahradě, chalupě či malé stavbě. Lze s ním čerpat pouze čistou vodu a lze ho použít pro zavlažování zahrady, zahradní sprchu, napouštění bazénu, čerpání z řeky/rybníka atd.
Parametry
- ⌀ sacího/výstup. hrdla: 1"
- hmotnost: 12kg
- max. průtok: 5270l/h = 88l/min
- max. sací hloubka: 9m
- max. výtlak: 44m
- napětí/frekvence: 230V/50Hz
- příkon: 750W
- značka: EXTOL PREMIUM
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní povrchová čerpadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 12.8 kg |
| EAN: | 8595126976732 |
| Maximální čerpané množství: | 5 270 l/hod |
| Příkon: | 750 W |
| Sací výška: | 9 m |
| Výtlačná výška (výtlak): | 44 m |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40/3 Zlín 760 01 Česko |
| E-mail : | info@madalbal.cz |