Čerpadlo proudové s tlakovou nádobou 750 W, 5270 l/hod EXTOL PREMIUM
Proudové čerpadlo EXTOL PREMIUM 8895095 s příkonem 750 W, maximálním průtokem 5 270 l/h (88 l/min), výtlakem 44 m, sací hloubkou 9 m, integrovanou tlakovou nádobou o objemu 19 litrů a nastavitelným tlakovým spínačem je spolehlivou domácí vodárnou pro automatické zásobování vodou ze studny, cisterny nebo zásobníku.
Integrovaná tlaková nádoba o objemu 19 litrů pro snížení počtu spínání čerpadla a ochranu motoru před opotřebením. Nastavitelný tlakový spínač pro automatické spínání a vypínání čerpadla podle aktuálního odběru vody. Maximální pracovní tlak 3 bar. Plně automatický, spolehlivý a bezúdržbový provoz domácí vodárny po celý rok.
Parametry: 230V/50Hz, 750 W, 88 l/min., 44 m, 9 m, 1", 3 bar, 19 l, 16,3 kg
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
Čerpadlo proudové s tlakovou nádobou, 750W, 5270 l/hod, 3bar
Silná domácí vodárna na čistou vodu, vhodná k zavlažování zahrad a polí, zásobování domácností vodou či zvýšení tlaku v domovním vodovodním řadu.
- spínač pro nastavení požadovaného tlaku
Parametry
- ⌀ sacího/výstup. hrdla: 1"
- hmotnost: 16,3 kg
- max. pracovní tlak: 3 bar
- max. průtok: 5270 l/h = 88 l/min
- max. sací hloubka: 9 m
- max. výtlak: 44 m
- napětí/frekvence: 230V/50Hz
- objem nádrže: 19 l
- příkon: 750 W
- značka: EXTOL PREMIUM
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácí vodárny, darlingy |
|---|---|
| Hmotnost: | 18.3 kg |
| EAN: | 8595126976756 |
| Maximální čerpané množství: | 5 270 l/hod |
| Objem tlakové nádoby: | 19 l |
| Průměr vstupního hrdla: | 1" |
| Průměr výstupního hrdla: | 1" |
| Příkon: | 750 W |
| Sací výška: | 9 m |
| Výtlačná výška (výtlak): | 44 m |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40/3 Zlín 760 01 Česko |
| E-mail : | info@madalbal.cz |