Digitální invertorová nabíječka baterií 12/24V BC-200 BJC
Digitální invertorová nabíječka baterií BJC BC-200 s podporou 12V a 24V akumulátorů pro šetrné a efektivní nabíjení autobaterií v domácích garážích i profesionálních autoservisech. Díky invertorové technologii, digitálnímu displeji pro přehledné sledování stavu nabíjení a automatickému režimu zajišťuje optimální péči o olověné, gelové i AGM baterie bez rizika přebití.
Parametry: Funkce start, napájení 230V, 12/24V, pro baterie 50-300 Ah, výstupní proud 30 A, startovací proud 200 A
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
Digitální invertorová nabíječka baterií 12/24V BC-200 BJC
Invertorová nabíječka BC-200 s funkcí start je profesionální zařízení pro nabíjení baterií s napětím 12V / 24V v automobilech, lodích, karavanech a dalších přenosných zařízeních a startování motorových vozidel s kapacitou akumulátorů 50 - 300 Ah.
Nabíječka je vybavena jednoduchým a přehledným ovládacím panelem s LED displejem, signalizačními diodami a potenciometrem. Dále je vybavena silnými kabely (10 mm²) s krokosvorkami. Pro dosažení nejvyšší účinnosti a spolehlivosti zařízení byly instalovány pokročilé technologie a výkonné integrované obvody. Nabíječka disponuje systémem pasivního chlazení pomocí žebrování.
Výrobce MAR-POL své profesionální výrobky označuje logem BJC. Jedná se o profesionální řadu určenou pro profesionály a tím jsou určeny ke každodenní práci v profi servise, či dílně.
Upozornění!!
Nabíječka se vždy zapne v režimu 12 V, i když byla dříve nastavena na nabíjení nebo startování 24 V.
Specifikace
- funkce Start
- nabíjení všech typů baterií 12/24 V
- plynulá regulace - omezovač nabíjecího proudu.
- malé rozměry a hmotnost
- má systém stálého chlazení
- schopnost efektivně nabíjet a startovat 12 V i 24 V baterie
Parametry
- model: BC-200
- napájecí napětí: 230 V / 50 Hz 10 A
- výstupní napětí: 12/24 V
- výstupní proud: 30 A
- startovací proud: 200 A
- výstup: 5 - 30 A
- podporované baterie: 50 - 300 Ah
- stupeň krytí: IP20
- třída izolace: I
- délka nabíjecího kabelu: 1.45 m
- délka napájecího kabelu: 1.9 m
- rozměry: 22 x 10 x 18 cm
- hmotnost: 3.12 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky autobaterií |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| EAN: | 5901969129199 |
| Nabíjení AGM/GEL: | ne |
| Napětí autobaterie: | 12/24V |
| Startovací proud: | 200 A |
| Typ: | analogová |
Hodnocení produktu
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | MAR-POL ŚCIANA SPÓŁKA KOMANDYTOWA |
|---|---|
| Adresa : | Suchowola 6 /A Chmielnik 26-020 Polsko |
| E-mail : | b2b@marpolchmielnik.eu |