Elektrická pila řetězová, 1800W, 350mm EXTOL CRAFT
230V, 1800W, 350mm, 13,5m/s, 150ml, 4,6kg
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
pila řetězová, 1800W, 35cm
Elektrická řetězová pila s příkonem 1800W a řeznou délky lišty 35cm je určena ke kácení stromů, k odvětvování a zkracování kmenů a k řezání kmenů či silných větví na palivové dřevo při použití v domácích zahradách či v domácím prostředí.
- automatické mazání řetězu prostřednictvím čerpadla
- pila je vybavena systémem pro snadnou a rychlou výměnu řetězu a mechanizmem pro snadné vypnutí řetězu
Parametry
- délka lišty: 35cm
- hmotnost: 4,6kg
- napětí/frekvence: 230V/50Hz
- objem olejové nádržky: 150ml
- příkon: 1800W
- rychlost řetězu: 13,5m/s
- řetěz: 3/8, 1,3 mm, 52 zubů (043x40DL)
- značka: EXTOL CRAFT
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické pily |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.8 kg |
| EAN: | 8595126977180 |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Hmotnost produktu: | 3.6 kg |
| Výkon: | 1800 W |
| Vyvětvovací: | ne |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40/3 Zlín 760 01 Česko |
| E-mail : | info@madalbal.cz |