Elektrická ruční vrtačka s příklepem 800 W Worcraft ID-800
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2022, 2023 A 2024
Elektrická ruční vrtačka s příklepem 800 W Worcraft ID-800
Výkonná příklepová vrtačka vhodná pro vrtání do různých materiálů včetně zdiva a pórobetonu.
Technické parametry:
- Klasické sklíčidlo do průměru 13 mm
- Výkonná vrtačka s kovovým krytím převodů i ložisek pro delší životnost
- Přepnutím z vrtání na vrtání s mechanickým příklepem si poradí i se zdivem
- Napájení 230 V 50 Hz 750 W
- Otáčky 0 – 3000 ot / min
- Elektronická regulace otáček
- Příklep počet úderů 0 – 4800 / min
- Klasické sklíčidlo do 13 mm
- Levý / pravý chod
- Hmotnost 2,5 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ruční elektrické vrtačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.724 kg |
| EAN: | 8585023398546 |
| Druh sklíčidla: | s ozubeným věncem |
| Hmotnost produktu: | Méně než 2.8 kg |
| Příkon: | 800 W |
| Typ vrtačky: | s příklepem |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Michalovská 87/1414 Sobrance 07301 Slovensko |
| E-mail : | info@slovakia-trend.sk |
Související produkty
Sada 170 vrtáků na železo MAR-POL s titanovým povlakem a výrobním standardem DIN 338 je komplexní výbavou pro vrtání do hliníku, mědi, mosazi, zinku, železa i nelegovaných...
1-10mm, 19ks
15 rozměrů po 2mm
5 ks vytahovačů šroubů
Použití: Kov, dřevo, PVC
Stolařská šroubová trubková svorka s průměrem 3/4 "je vyrobena z pevných kovových slitin, které jsou zárukou vysoké odolnosti. Svěrka je určena pro tesařské, nábytkářské a...
HSS-Co, M35, 3,5mm
HSS-Co, M35, 4,5mm
HSS-Co, M35, 5,5mm
HSS-Co, M35, 6,5mm
HSS-Co, M35, 7,5mm
Podobné produkty
napětí/frekvence230V/50Hz, příkon1100W, otáčky0-1100/min, 0-3000/min, počet příklepů 0-15000/min, 0-45000/min, sklíčidlo celokovové, hřídel 1/2", průměr vrtáku 15-13mm, max....
napětí/frekvence:230V/50Hz příkon:750W otáčky:0-3000/min sklíčidlo:celokovové hřídel:1/2" L/P chod:ano průměr vrtáku:1,5-13mm max. vrtání do dřeva:25mm max. vrtání do zdiva:13mm...
230V/50Hz, 710W, 13mm, 0-2800/min.
230V/50Hz, 710W, 13mm, 0-2800/min.
230-240V/50Hz, 600W, 13mm, 1,5kg, příklep