FDB 201201-E Úhlová bruska 1200W, 115/125mm FIELDMANN
230V, 1200W, 4000-12000/min., 115/125mm
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2022, 2023 A 2024
2022, 2023 A 2024
FDB 201201-E Úhlová bruska 1200W, 115/125mm FIELDMANN
- Napětí 230 V / 50 Hz
- Příkon 1 200 W
- Otáčky motoru bez zatížení 4000 - 12 000 ot./min
- S boční rukojetí – do tří poloh
- Průměr kotouče 115 / 125 mm
- Měděné vinutí motoru
- + Plastový kufřík
- + brusný kotouč
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úhlové brusky | Flexy |
|---|---|
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 8590669201433 |
| Kufr: | ano |
| Max. průměr kotouče: | 125 mm, 115 mm |
| Napájení: | 230 V |
| Příkon: | 1200 W |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | FAST ČR, a. s. |
|---|---|
| Adresa : | U Sanitasu 1621 Říčany 25101 Česko |
| E-mail : | info@fastcr.cz |