ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
FDB 202201-E Úhlová bruska FIELDMANN
Technické parametry:
- Napětí 230 V / 50 Hz
- Příkon 2 200 W
- Otáčky motoru bez zatížení 6000 ot./min
- S boční rukojetí – do tří poloh
- Průměr kotouče 230 mm
- Měděné vinutí motoru
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úhlové brusky | Flexy |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.45 kg |
| EAN: | 8590669207381 |
| Kufr: | ne |
| Max. průměr kotouče: | 230 mm |
| Napájení: | 230 V |
| Příkon: | 2200 W |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | FAST ČR, a. s. |
|---|---|
| Adresa : | U Sanitasu 1621 Říčany 25101 Česko |
| E-mail : | info@fastcr.cz |
Související produkty
nylon, průměr 120mm, šířka 100mm, zrnitost P80, otvor 19mm
nylon, průměr 120mm, šířka 100mm, zrnitost P240, otvor 19mm
průměr 120mm, šířka 100mm, zrnitost P60, otvor 19mm
průměr 120mm, šířka 100mm, zrnitost P80, otvor 19mm
průměr 120mm, šířka 100mm, zrnitost P120, otvor 19mm
nylon, průměr 120mm, šířka 100mm, zrnitost P120, otvor 19mm
nylon, průměr 120mm, šířka 100mm, zrnitost P180, otvor 19mm
Podobné produkty
Výkonná úhlová bruska, určená k dělení, hrubování nebo kartáčování kovových/kamenných/keramických materiálů v podmínkách domácích i řemeslnických dílen (max. průměr kotouče: 230...
230V, 900W, 125mm, M14, 11000/min., M8, 2kg
230V, 1400W, 125mm, M14, 2,5kg
230V, 1200W, 4000-12000/min., 115/125mm
1600W, 150mm, 8500ot/min, 230V/50Hz, 3.4kg
napájení 230V, příkon 800W, 125mm, závit M14, hmotnost 1,7kg
Výkonná satinační bruska POWERPLUS s příkonem 1400 W pro profesionální broušení a leštění zakřivených i strukturovaných povrchů. Elektronická regulace otáček 900–3700 min⁻¹,...