FVC 8010 Zahradní čerpadlo 600W FIELDMANN
600W, 2800l/hod., 3,5bar, 7m, 35m, 1,2m
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
FVC 8010 Zahradní čerpadlo 600W FIELDMANN
Zahradní čerpadlo ocení hlavně majitelé zahrad mající přístup k užitkové vodě. S tímto čerpadlem ji totiž snadno mohou využít při zavlažování zahrady a ušetřit tak vodu pitnou. Čerpadlo se hodí také k přečerpání dešťové vody nebo třeba ke splachování toalety užitkovou vodou. Pro snadnou manipulaci je čerpadlo vybaveno ergonomickým madlem. K hlavním přednostem výrobku patří maximální přepravní kapacita 2800 l/hod a schopnost vodu "vytáhnout" z hloubky až 7 m.
Technické parametry:
- Příkon 600 W
- Max. průtok 2 800 l/h
- Max. tlak 3.5 bar
- Max. hloubka ponoru 7 m
- Max. výtlak 35 m
- Délka přívodního kabelu 1.2 m
- ⌀ sacího/výstup. hrdla: 1"
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní povrchová čerpadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.85 kg |
| EAN: | 8590669230631 |
| Maximální čerpané množství: | 2 800 l/hod |
| Průměr vstupního hrdla: | 1" |
| Průměr výstupního hrdla: | 1" |
| Příkon: | 600 W |
| Sací výška: | 7 m |
| Výtlačná výška (výtlak): | 35 m |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | FAST ČR, a. s. |
|---|---|
| Adresa : | U Sanitasu 1621 Říčany 25101 Česko |
| E-mail : | info@fastcr.cz |