FZV 2004-E Elektrický vertikutátor 1500W, 320mm FIELDMANN
Elektrický vertikutátor Fieldmann FZV 2004‑E s výkonem 1500 W a 32cm záběrem rychle provzdušní trávník, odstraní mech i plsť a podpoří hustý, zdravý růst.
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
FZV 2004-E Elektrický vertikutátor 1500W, 320mm FIELDMANN
Zahradní vertikutátor s výborným poměrem výkonu a ceny. Pracovní záběr představuje 32 cm. Standardní výbavou jsou dva válce – vertikutační s 16 noži a provzdušňovací s 20 pružinami. Výměna válců je velice snadná. Nastavení hloubky práce lze provést v 4-ti krocích, a to v závislosti na opotřebení nožů či pružin. Součástí vertikutátoru je i látkový koš o objemu 40 l. Pro efektivní skladování je možné sklopit rukojeť. Doporučená pracovní plocha 800 m2
Technické parametry:
- Elektrický vertikutátor vhodný pro většinu středně velkých trávníků
- Příkon elektromotoru 1 500 W
- Pracovní záběr 32 cm
- 2 výměnné válce- vertikutační a provzdušňovací
- Rozsah nastavení -12 až +4 mm, 4 pozice
- Vertikutační válec 16 nožů
- Provzdušňovací válec 20 pružin
- Látkový koš o objemu 40 l
- Hmotnost: 8,5 kg
- Doporučená pracovní plocha 800 m2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Provzdušňovače a vertikutátory trávníku |
|---|---|
| Hmotnost: | 8.5 kg |
| EAN: | 8590669207794 |
| Hmotnost produktu: | 8.5 kg |
| Objem sběrného koše: | 40 l |
| Šířka záběru: | 32 cm |
| Typ pohonu: | elektrické |
| Typ sečení: | rotační, bubnové, vřetenové |
| Výkon: | 1500 W |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | FAST ČR, a. s. |
|---|---|
| Adresa : | U Sanitasu 1621 Říčany 25101 Česko |
| E-mail : | info@fastcr.cz |