Hadice se spojkami, B75, 3", 20m, PES-R HERON
B75, 3", 20m, PES-R
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
hadice se spojkami, B75, 3", 20m, PES-R
Parametry
- technické parametry: B75, 3", 20m, PES-R
- značka: HERON
- doplňující parametr: pro 8895106, 8895105, 8895102
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hadice pro čerpadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 8595126984577 |
| Délka: | 20 m |
| Průměr hadice: | 3" |
| Typ hadice: | požární |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40/3 Zlín 760 01 Česko |
| E-mail : | info@madalbal.cz |