Hadice zahradní neprůhledná SILVER, 1", 25m, 360g/m EXTOL PREMIUM
1", 25m, 360g/m
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
hadice zahradní neprůhledná SILVER, 1", 25m, 360g/m
- kvalitní 4-vrstvá zahradní hadice z měkčeného PVC posílená dvojitým opletem
Parametry
- info: pracovní tlak : 8bar, pracovní teplota od -10°C do +60°C, zvýšená ochrana proti UV záření
- technické parametry: 1", 25m, 360g/m
- značka: EXTOL PREMIUM
- doplňující parametr: vnitřní průměr 25mm, tl.stěny 3,5mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní hadice |
|---|---|
| Hmotnost: | 8.4 kg |
| EAN: | 8585019744524 |
| Barva: | Šedo oranžová |
| Délka: | 25 m |
| Hmotnost produktu: | 9 kg |
| Max tlak: | 12 bar |
| Počet vrstev: | 4 |
| Průměr hadice: | 1" |
| Sací: | ne |
| Typ hadice: | zahradní |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40/3 Zlín 760 01 Česko |
| E-mail : | info@madalbal.cz |