Co ještě pod stromeček?

Sháníte dárky na poslední chvíli? Stále se nemůžete rozhodnout a hledáte něco, co vás trkne do nosu? Pak jsme pro právě pro vás připravili akci „Dáreček pod stromeček“. Zde nabízíme nejoblíbenější produkty našich zákazníků se slevou až 57%. 

Vybírat můžete například dvoutaktní křovinořez KAXL s výbavou. Doporučujeme také gola sadu se 108 kusy, která již potěšila nejednoho kutila. Svářečská samostmívací kukla, ochrání obličej každého svářeče. Kupte také skládací lopatu na sníh, ať v zimě nezapadnete. Pokud dojde „šťáva“, tak už budete připraveni díky nabíječce autobaterií. A pokud hrozí „vypuštění duše“, tak s tímto problémem vám pomůže mini kompresor. 

Jelikož je hobynaradi.cz hračkárna pro malé i velké, tak myslíme i na děti. Pro malé sněhuláky vyberte oblíbené boby Race, pro maximální bezpečnost jsou vybaveny brzdou. Pro odvážné nabízíme sáňky s volantem. A jakmile se oteplí, budou vaše ratolesti vděčné za odrážedlo ve tvaru motorky. A co doma? Tak přesně proto u nás naleznete hasičské auto pro malé požárníky. Traktor a policista pak jen uzavírají oblíbené dětské hračky našeho sortimentu. 

S Hobynářadí.cz si každý přijde na své.

Traktor Fendt Farmer 209 S 02100 BRUDER Sáňky F1 control Odrážedlo Speedee BRUMEE https://www.hobynaradi.cz/boby-race-s-brzdou/ Hasičské auto MAN TGA se stříkačkou, žebříkem a majákem 02771 BRUDER Popelářské auto Scania se zadním plněním + popelnice 03560 BRUDER Figurka - Policistka s příslušenstvím + čtyřkolka 63010 BRUDER Skládací stolička do dílny BASS Motorová kosa/Křovinořez KAXL KG580 3,8kW + výbava Mini kompresor 100W, 12V, 230V, LED světlo, BASS Gola sada 108 ks, 1/4", 1/2", CrV, KAXL Elektrický lanový naviják 12V 1t (2000lbs - 907kg) MAR-POL Polyfúzní svářečka plastových trubek 1850W MAR-POL Set závěsných organizérů na nářadí NTBNP1+NTBNP4 nvertorová svářečka, invertor 20-250A RIPPER (IGBT-250N) Svářečská kukla samostmívací LYG-4 černá MAR-POL Nabíječka autobaterií 6V / 12V Skládací lopatka na sníh do auta EVEREST eco Hrablo na sníh ALPIN alu eco 49x38cm