Váš kotel nyní může sloužit vám! Pořiďte si chytrý podavač a váš stávající kotel zautomatizujte, zefektivníte tak spotřebu paliva, snížíte emise vycházející z vašeho komína, ušetříte čas a nemusíte kotel denně obsluhovat, získáte stabilní regulovatelnou teplotu v domě. Ohřev teplé vody (TUV) nyní bude regulovat řidící jednotka kotle a automaticky bude teplou vodu ohřívat podle nastavených požadavků.

 Přechod na automatický kotel  uspoří až 30 % paliva. Méně spáleného paliva znamená menší zátěž pro váš rodinný rozpočet a ekologii.

Koupí pytlovaného uhlí ušetříte nutný prostor pro skladování a váš čas s manipulací - uhlí vám dnes dovezou až do domu na paletách většinou pytlovaných po cca 25kg/pytel. Někteří prodejci dopravu nabízí dnes zdarma. Pytle múžete mít uložené až do stropu na paletě, odebíráte pouze potřebné množství a rovnou sypete do podávače ve kterém uhlí dokáže vydržet až 7dní (záleží na velikosti vytápěného prostoru a množství ohřívané teplé vody (TUV), venkovní teplotě, zateplení domu...). Snížite prašnost v domě.

 

Více informací najdete na:

https://www.hobynaradi.cz/podavace-ke-kotlum/