Kalové čerpadlo do studny a septiku 750W s plovákem WQD10-10-0.75 GEKO PREMIUM
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
Kalové čerpadlo do studny a septiku 750W s plovákem WQD10-10-0.75 GEKO PREMIUM
Čerpadlo je určeno do septiků, k odčerpávání vody ze studní a z jiných zdrojů (potoků, řek …). Čerpadlo je velké, výkonné. Plovákový spínač připojený k čerpadlu snižuje riziko přehřátí čerpadla v důsledku práce na sucho.
Parametry
- Povrch s niklovou úpravou
- Příkon: 750 W s plovákem
- Výtlak: max. 14,5 m
- Max. hloubka: 10 m
- Délka napájecího kabelu: 5,6 m
- Max. kapacita: 334 l/min.
- Průtok: 10-20 m3/h
- Průměr hadice: 2“ - 50 mm
- Průměr čerpadla v nejširším mistě 26 cm
- Průchod pevných částic do 2 cm
- Napětí: 230 V / 50 Hz
- Kondenzátor: 20 uF
- Maximální teplota čerpané kapaliny: 40 °C
- Třída ochrany: IPX8
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalová ponorná čerpadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 16.4 kg |
| EAN: | 5901477148965 |
| Maximální čerpané množství: | 20 000 l/hod |
| Plovák: | s plovákem |
| Příkon: | 750 W |
| Výstup pro hadici: | 2" |
| Výtlačná výška (výtlak): | 14,5 m |
Video
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | GEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Spacerowa 3 Kietlin 97-500 Polsko |
| E-mail : | geko@geko.pl |
Související produkty
Závit nože: M10, 23,6x16,8mm (výška x šířka)
50m, 2"(52mm), 2bar
Požární hadice MAR-POL 52 mm × 20 m s tlakem 3 bar je odolná, flexibilní a vybavená hliníkovými rychlospojkami – ideální pro čerpání vody na zahradě, stavbě i v průmyslu....
1ks, 52mm (2")
1ks, 40-60mm
Gumová hadice GEKO pro čerpadla pro propojení čerpadel, motorových agregátů a dalších čerpacích zařízení se sacím nebo výtlačným potrubím při čerpání vody, kalů a dalších...
2ks, 52mm (2"), prodloužené, leštěné
52mm, 2", 30m, 2bar
1ks, 52mm (2"), vnitřní závit
průměr 2", délka 20m, tlak 2bar, barva modrá
1ks, 52mm (2")
1ks, 40-60mm
Podobné produkty
napětí/frekvence 230V/50Hz, příkon 1100W, max. průtok 16200l/hod, max. výtlak 10m, max. hloubka ponoru 5m, délka přívodního kabelu 10, hmotnost 22,5kg
napětí/frekvence230V/50Hz, příkon 750W, max. průtok 18000l/hod, max. výtlak 10m, max. hloubka ponoru 5m, průměr výstupního hrdla 50mm, průchod pevné částice 25mm, délka...
Kalové ponorné čerpadlo GEKO PREMIUM s příkonem 1 100 W, maximálním průtokem 284 l/min, výtlakem 16,5 m, určené pro spolehlivé odčerpávání vody ze studní, septiků, jímek, potoků...
Napětí: 230 V, Výkon motoru: 1100 W, Max. dodávané množství: 19.800 l/h při DV 4,2 m, Max. dopravní výška: 9 m, Hmotnost (cca): 24 kg
napájení 230V/50Hz, příkon 400W, průtok 7500l/h, max. výtl. výška 5m, délka kabelu 10m
Napájení: 230 V ~ 50 Hz, Výkon: 400 Watt/P1, max Průtok: 7000 l / hod, max Vedoucí: 8 m, max Hloubka: 7 m, max Velikost částic: 1 mm
Litinové odolné čerpadlo, napětí 230V/50Hz, výkon 750 W, průtok až 18000 l/h, výtlak až 10 m, napojení hadice 2", váha 15 kg, plovákový spínač. Léty ověřené čerpadlo.
550W, 8m, 17000l/hod., 2", 14kg
Kalové čerpadlo do studny a septiku 550W GEKO je výkonné ponorné čerpadlo s litinovým tělesem určené pro čerpání splašků ze septiků, špinavé i čisté vody. Motor o příkonu 550 W...
napětí/frekvence 230V/50Hz, příkon 250W, max. průtok 9000 l/hod, max. výtlak 7,5 m, max. hloubka ponoru 5 m, průměr výstupního hrdla 40 mm, průchod pevné částice 15 mm, délka...
Kalové čerpadlo do studny a septiku 370W QDX 0,37 GEKO je určené pro čerpání splašků ze septiků, špinavé i čisté vody. Výkonný motor o příkonu 370 W s otáčkami 2 800 ot/min a...
230V/50Hz, 1100W, max.výtlak 9,5m, 15000l/hod, el. kabel 15m, 4,8kg