Kompresor 24l 231/10/24 GÜDE
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2022, 2023 A 2024
Kompresor 24l 231/10/24 GÜDE
Technická specifikace
Praktický kompresor s olejovým mazáním, určený k využití v domácích dílnách, garážích apod.
Konstrukce: elektromotor 1,5 kW (2.850 ot./min., typ provozu: S3/50 %), jednoválcový agregát s olejovým mazáním, přímý pohon (motor/agregát na jedné hřídeli).
Vybavení: 2 manometry, 1 výstup stlačeného vzduchu (kovová rychlospojka), tlakový spínač, redukční ventil, pojistný přetlakový ventil, zpětný ventil, olejoznak, vzduchový filtr, 1,4 m přípojný elektrický kabel H05 RR-F.
Tlaková nádoba: 24 l, ventil pro vypouštění kondenzátu, přední podpěra s gumovou patkou, plastová kola/transportní madlo pro jednoduchou manipulaci.
Celkové rozměry (d x š x v): 550 x 280 x 600 mm, hladina akustického výkonu LWA: 94 dB (A), stupeň krytí: IP 22.
- Přípojka 230 V~50 Hz
- Volnoběžné otáčky 2.850 ot./min.
- Plnící výkon 140 l/min.
- Objem nádoby 24 l
- Výkon motoru 1,5 kW/P1
- Sací výkon 206 l/min.
- Max. výstupní tlak 10 bar
- Hmotnost (brutto) 22,90 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompresory 24 litrů |
|---|---|
| Hmotnost: | 25.8 kg |
| EAN: | 4015671687548 |
| Hmotnost produktu: | 23 kg |
| Maximální průtok: | 206 l / min |
| Maximální tlak: | 10 bar |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Objem tlakové nádoby: | 24 l |
| Příkon: | 1,5 W |
| Typ: | 1-pístový |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Güde GmbH & Co. KG |
|---|---|
| Adresa : | Birkichstrasse 6 Wolpertshausen 74549 Německo |
| E-mail : | info@guede.cz |