Kompresor olejový 24l, 8bar EXTOL CRAFT
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
kompresor olejový, 24l
Jednopístový olejový vzduchový kompresor s tlakovou nádobou o objemu 24l je určen k použití všude tam, kde je stlačeného vzduchu zapotřebí, tj. např. k nanášení barev stříkací pistolí, čištění tlakovým vzduchem ofukovací pistolí, pískování, olejování či mytí mlžící pistolí, plnění vzduchem plničem pneumatik, dále pro pohon pneumatického nářadí s ohledem na spotřebu vzduchu tímto nářadím a plnícím výkonem kompresoru apod.. Tento kompresor je plnícím výkonem stejně výkonný, jako levné kompresory jiných značek s příkonem 1500W, což lze jednoduše ověřit pomocí přiloženého vzorečku.
- optický ukazatel stavu oleje
- podvozková kolečka usnadní transport kompresoru
- vyrovnaný vysoký výstupní tlak 8bar a sací výkon 154l/min umožňuje pohánět širokou škálu pneumatického nářadí
- na přehledném manometru nastavíme hodnotu potřebného výstupního tlaku
- druhý manometr ukazuje hodnotu tlaku v tlakové nádrži
Parametry
- čas plnění: 1:55min
- hmotnost: 19kg
- max. tlak: 8bar (0,8MPa)
- napětí/frekvence: 230V/50Hz
- objem nádrže: 24l
- otáčky: 2800/min
- plnící výkon: 100l/min
- sací výkon: 154l/min
- značka: EXTOL CRAFT
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompresory 24 litrů |
|---|---|
| Hmotnost: | 21.2 kg |
| EAN: | 8595126975858 |
| Hmotnost produktu: | 19 kg |
| Maximální průtok: | 154 l / min |
| Maximální tlak: | 8 bar |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Objem tlakové nádoby: | 24 l |
| Příkon: | 1500 W |
| Typ: | Olejový, S nádrží, 1-pístový |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40/3 Zlín 760 01 Česko |
| E-mail : | info@madalbal.cz |