Kompresor olejový dvoupístový 100l, 2,2kW, 230V GEKO
230V/50Hz, 100l, 2,2kW, 420l/min., 9bar
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
Kompresor olejový dvoupístový 100l, 2,2kW, 230V GEKO
Výkonný kompresor je nenahraditelný, a co je nejdůležitější? Je to spolehlivý přístroj v domácnosti, garáži a dílně. Je ideální pro většinu pneumatického zařízení - pro čerpání, čištění, foukání či stříkaní povrchů.
Parametry
- napětí: 230 V / 50 Hz
- obsah nádrže: 100 l
- příkon: 2,2 kW
- sací výkon: 420 l/min
- skutečně dodávané množství vzduchu 250 l/min
- počet válců: 2
- max. provozní tlak: 9 bar
- certifikát: CE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompresory 90 a více litrů |
|---|---|
| Hmotnost: | 77.5 kg |
| EAN: | 5901477128288 |
| Maximální průtok: | 420 l / min |
| Maximální tlak: | 9 bar |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Objem tlakové nádoby: | 100 l |
| Příkon: | 2200 W |
| Typ: | Olejový, S nádrží, 2-pístový |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | GEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Spacerowa 3 Kietlin 97-500 Polsko |
| E-mail : | geko@geko.pl |