Kotouč brusný diamantový na beton 125 mm, 22,2 mm SINGLE-C RIPPER
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
Kotouč brusný diamantový na beton 125 mm, 22,2 mm SINGLE-C RIPPER
Diamantový brusný kotouč je určený k opracovávání nejpevnějších stavebních materiálů, jako jsou žula, mramor, beton, cihly, dlažební kostky, pórobeton, keramické dlaždice apod. Speciální diamantový brusný kotouč se používá k čištění a leštění nesrovnalostí na povrchu těchto materiálů.
Specifikace:
- kvalitní provedení a snadná manipulace
- moderní postupy tepelného zpracování a speciální povrchová úprava snižují opotřebení kotouče a zvyšují jeho odolnost
- delší životnost a vyšší rychlost díky nové výrobní technologii
Parametry:
- použití: žula, mramor, beton, cihly, dlažební kostky, pórobeton, keramické dlaždice
- průměr: 125 mm
- tloušťka: 19 mm
- průměr montážního otvoru: 22,2 mm (s redukčním kroužkem 20 mm)
- výška diamantu: 5 mm
- pro broušení za sucha i za mokra
- barva: modrá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kotouče brusné diamantové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| EAN: | 5901969133547 |
| Průměr: | 125 mm |
| Středová díra: | 22,2mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | MAR-POL ŚCIANA SPÓŁKA KOMANDYTOWA |
|---|---|
| Adresa : | Suchowola 6 /A Chmielnik 26-020 Polsko |
| E-mail : | b2b@marpolchmielnik.eu |
Související produkty
560 x 780 x 620mm, 0-90°, 100kg
nosnost max. 150kg, váha 1kg, rozměry 22x25x32cm, sedák 21.5x28.5cm
220-240V, 1200W, 125mm, M14, 2,4kg
Podobné produkty
125mm, 22,2mm
180mm, 22,2mm
180mm, 22,2mm
180mm, 22,2mm, výška segmentů 5mm
125mm, 22,2mm, max. 80m/s
125mm, závit M14, max. 80m/s
125mm, 22,2mm, max. 80m/s
125mm, M14, vrstva diamantu 5mm
Diamantový brusný kotouč MAR-POL 125mm M14 turbo na beton, cihly a dlažbu. Odolný, univerzální a vhodný pro úhlové brusky.
Profesionální brusný diamantový kotouč MAR-POL 125 mm s dvojitou řadou segmentů pro efektivní opracování betonu, cihel, dlažby a kamene. Vhodný pro úhlové brusky, průměr otvoru...
125mm, M14