ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
Kotouč brusný lamelový, 115mm, P40 GEKO
Lamelový kotouč je skládaný z obdélníků brusného plátna na podložce. Jedná se o univerzální brusný kotouč k opracovávání kovů i dřeva - pro broušení svárů, hran a nerovností, k strukturování povrchů i pro odstraňování nátěrů a koroze.
Specifikace
- kotouč je určený pro domácí a poloprofesionální použití
- kvalitní provedení a snadná manipulace
- uspořádání lamel zaručuje rovnoměrný výkon při broušení a vysokou pružnost
- delší životnost a vyšší řezná rychlost díky nové výrobní technologii
Parametry
- použití: kov, dřevo
- průměr: 115 mm
- vnitřní průměr: 22,2 mm
- hrubost: P40
- max. rychlost otáček: 13.200 ot/min
- max. brusná rychlost: 80 m/s
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kotouče brusné lamelové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.069 kg |
| EAN: | 5901477102066 |
| Průměr: | 115 mm |
| Středová díra: | 22,2mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | GEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Spacerowa 3 Kietlin 97-500 Polsko |
| E-mail : | geko@geko.pl |
Související produkty
Řezný kotouč RAPID 125×1×22,2 mm určený pro dělení konstrukční oceli, nerezových profilů a tenkostěnných materiálů. Vyznačuje se stabilní geometrií, nízkou tvorbou otřepů a...
průměr 115 mm, tloušťka 2 mm, středový otvor 22,2 mm
Řezný kotouč GEKO Premium 125×1,2×22 mm na ocel. Vysoká kvalita, přesný řez, dlouhá životnost – ideální pro profesionální i hobby použití.
průměr 125 mm, tloušťka 2,0 mm, středový otvor 22,2 mm
Čiré ochranné pracovní brýle YATO z polykarbonátu s nastavitelnými ramínky. Parametry: barva: čiré, norma EN 166
Ochranné pracovní brýle z polykarbonátu, s ramínky z nylonu pro větší pohodlí při nošení. Parametry: tmavé, norma EN 166, polykarbonát/nylon
průměr kotouče 125mm, průměr středového otvoru 22,2mm
délka 102mm, průměry koleček 50mm, 39mm, délka vzpěry 217mm
délka vzpěry 230 mm, délka 105 mm, průměr vodícího kolečka 49 mm, průměr řezacího kolečka 40 mm, hmotnost 0,35 kg
Podobné produkty
125mm, 22,2mm
125mm, 22,2mm
125mm, 22,2mm
115mm, 22,2mm
115mm, 22,2mm
115mm, 22,2mm
115mm, 22,2mm
průměr 115mm, zrnitost P60
125mm, 22,2mm