Kotouč brusný lamelový, 125mm, P40 GEKO
Kvalitní lamelový brusný kotouč GEKO 125 mm P40 pro kov i dřevo. Vysoká životnost, rovnoměrný úběr materiálu a univerzální použití pro úhlové brusky.
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
Kotouč brusný lamelový, 125mm, P40 GEKO
Lamelový kotouč je skládaný z obdélníků brusného plátna na podložce. Jedná se o univerzální brusný kotouč k opracovávání kovů i dřeva - pro broušení svárů, hran a nerovností, k strukturování povrchů i pro odstraňování nátěrů a koroze.
Specifikace
- kotouč je určený pro domácí a poloprofesionální použití
- kvalitní provedení a snadná manipulace
- uspořádání lamel zaručuje rovnoměrný výkon při broušení a vysokou pružnost
- delší životnost a vyšší řezná rychlost díky nové výrobní technologii
Parametry
- použití: kov, dřevo
- průměr: 125mm
- vnitřní průměr: 22,2 mm
- hrubost: P40
- max. rychlost otáček: 12.200 ot/min
- max. brusná rychlost: 80 m/s
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kotouče brusné lamelové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 5901477102110 |
| Průměr: | 125 mm |
| Středová díra: | 22,2mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | GEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Spacerowa 3 Kietlin 97-500 Polsko |
| E-mail : | geko@geko.pl |
Související produkty
Řezný kotouč RAPID 125×1×22,2 mm určený pro dělení konstrukční oceli, nerezových profilů a tenkostěnných materiálů. Vyznačuje se stabilní geometrií, nízkou tvorbou otřepů a...
10mm 8mm 6.5mm
Profesionální plynová kartuše KEMPER SUPERGAS s optimální směsí 30% propanu a 70% butanu. Závit 7/16" umožňuje kompatibilitu s širokou škálou pájecích hořáků, letlamp a mini...
Sada 15 ks stopkových fréz - sukovníků do dřeva o rozměrech 15 - 50 mm v dřevěném pouzdře. Středový hrot zajišťuje přesné umístění vrtáku, hrany břitů zajišťují přesné vrtání...
průměr kotouče 125mm, průměr středového otvoru 22,2mm
průměr stopky 6mm, 6 ks, materiál karbid wolframu, otáčky 30000 /min
Podobné produkty
125mm, 22,2mm
125mm, 22,2mm
125mm, 22,2mm
115mm, 22,2mm
115mm, 22,2mm
115mm, 22,2mm
115mm, 22,2mm
průměr 115mm, zrnitost P60