Kotouč diamantový, řezný, segmentový ∅89x1,8x10mm EXTOL PREMIUM
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
kotouč diamantový, řezný, segmentový, ⌀89×1,8×10mm
Parametry
- technické parametry: ⌀89×1,8×10mm
- značka: EXTOL PREMIUM
- doplňující parametr: pro 8893022 a 8893023
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Diamantové řezné kotouče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.068 kg |
| EAN: | 8595126973618 |
| Montážní otvor: | 10 mm |
| Provedení: | segmentové |
| Tloušťka: | 1,8 mm |
| Typ řezání: | neuvedeno |
| Vnější průměr kotouče: | 89 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40/3 Zlín 760 01 Česko |
| E-mail : | info@madalbal.cz |
Související produkty
45cm, pro 8893022
126cm (3x42cm), 3x lišta, 2x svorky
89mm, 10mm, 1mm, 24T
napětí 20V, průměr kotouče 89 mm, průměr středového otvoru 10 mm, max. hloubka prořezu 28mm, Dual Power
Zanořovací kotoučová pila EXTOL PREMIUM 705W s laserem je univerzální minikotoučová řezačka určená pro práci s dřevem, keramikou i měkkými kovy. Převodovka "tripple gear" se...
Podobné produkty
150mm, 22,2mm
125mm, 22,2mm
230mm, 22,2mm
230mm, 22,2mm
230mm, 22,2mm
115mm, 22,2mm
230mm, 22,2mm
115mm, 22,2mm
115mm, 22,2mm
115mm, 22,2mm
230mm, 22,2mm
150mm, 22,2mm
125mm, 22,2mm
125mm, 22,2mm
150mm, 22,2mm
180mm, 22,2mm