Kotouč k ostřičce na kotouče 125x10x32x2 MAR-POL
125mm, 32mm
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
5,0
1 hodnocení
Kotouč k ostřičce na kotouče 125x10x32x2 MAR-POL
Parametry:
- Průměr kotouče: 125mm
- Diamantová brusná část: 10mm
- Průměr středového otvoru: 32mm
- Tloušťka kotouče na vrcholu: 2mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brusné kotouče k ostřičkám řetězu, kotoučů |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.239 kg |
| EAN: | 5901969109467 |
| Průměr: | 125 mm |
| Středová díra: | 32 mm |
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | MAR-POL ŚCIANA SPÓŁKA KOMANDYTOWA |
|---|---|
| Adresa : | Suchowola 6 /A 26-020 Chmielnik Polska |
| E-mail : | wojtek@marpolchmielnik.pl |