Kotouč pilový s SK plátky, 185x1,4x30mm EXTOL CRAFT
185mm, 30mm, 36T
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
kotouč pilový s SK plátky, O 185x2,4x30mm, 36T
Parametry
- info: EN 847-1
- technické parametry: O 185x2,4x30mm, 36T
- značka: EXTOL CRAFT
- doplňující parametr: tloušťka těla kotouče 1,4mm, max.ot. 8200/min.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pilové Vidiové kotouče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 8595126974820 |
| Počet zubů: | 36 |
| Použití: | dřevo |
| Vnější průměr kotouče: | 185 mm |
| Vnitřní průměr kotouče: | 30 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40/3 Zlín 760 01 Česko |
| E-mail : | info@madalbal.cz |