Kotouč pilový s SK plátky, 400x2,5x30mm EXTOL CRAFT
400mm, 30mm, 60T
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2022, 2023 A 2024
2022, 2023 A 2024
5,0
1 hodnocení
kotouč pilový s SK plátky, O 400x3,5x30mm, 60T
Parametry
- info: EN 847-1
- technické parametry: O 400x3,5x30mm, 60T
- značka: EXTOL CRAFT
- doplňující parametr: tloušťka těla kotouče 2,5mm, max.ot. 3800/min.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pilové Vidiové kotouče |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.58 kg |
| EAN: | 8595126974875 |
| Počet zubů: | 60 |
| Použití: | dřevo |
| Vnější průměr kotouče: | 400 mm |
| Vnitřní průměr kotouče: | 30 mm |
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40/3 Zlín 760 01 Česko |
| E-mail : | info@madalbal.cz |