ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
Kotouč pilový s SK plátky (vidiový), 125x22x60T GEKO
Pilový kotouč je vyroben z vysoce kvalitní oceli. Je určený pro zpracování měkkého, tvrdého dřeva, dřeva z příčných vláken, dřevotřískových desek a tesařských výrobků. Ideální pro profesionální stolařské, tesařské a stavební práce.
Parametry:
- průměr: 125 mm
- počet zubů: 60
- průměr středového otvoru: 22,2 mm
- maximální otáčky: 12000 ot/min
- hmotnost: 0.12 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pilové Vidiové kotouče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 5901477170591 |
| Počet zubů: | 60 |
| Použití: | dřevo |
| Vnější průměr kotouče: | 125 mm |
| Vnitřní průměr kotouče: | 22,2 mm |
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | GEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Spacerowa 3 Kietlin 97-500 Polsko |
| E-mail : | geko@geko.pl |
Související produkty
uchycení 1/4", max. 30m, +-0,3mm/m, 4x1,5V baterie typ AA
230V, 1400W, 125mm, M14, 2,5kg
Chrániče sluchu PREMIUM SOFT s útlumem 27 dB poskytují spolehlivou ochranu v hlučném prostředí a zároveň vysoký komfort při nošení. Určené pro profesionály i domácí kutily k...
60mm, 0-600m, 140-760mm
60mm, 0-750m, 140-910mm
počet 1ks, nosnost 589kg, výška 618-820mm, ocel, hmotnost 9kg
3ks, 20; 16; 12,7mm, pro kotouče 22,2mm
Podobné produkty
250mm, 30mm, 60T
300mm, 30mm, 60T
400mm, 30mm, 60T
600mm, 30mm, 60T
500mm, 30mm, 60T
400mm, 30mm, 60 zubů, 2kg
400mm, 32mm, 60 zubů, 70m/s, 3300/min., 1,7kg
400mm, 32mm, 30 zubů, 1,7kg
Pilový kotouč POWER BLADE 400×40T×32 mm s SK plátky z tvrdokovu pro přesné řezání dřeva. Vysoká životnost, ostrý řez, vhodný pro domácí i profi použití.
Vidiový kotouč GEKO 255x25,4 mm se 60 zuby z karbidu wolframu je ideálním pomocníkem pro práci s benzínovými křovinořezy. Díky vysoké kvalitě zpracování a odolným zubům si...
250mm, 32mm, 100T