ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2022, 2023 A 2024
Kotouč pilový vidiový s otvory, 125x22x40T, GEKO
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pilové Vidiové kotouče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.109 kg |
| EAN: | 5901477101359 |
| Počet zubů: | 40 |
| Použití: | dřevo |
| Vnější průměr kotouče: | 125 mm |
| Vnitřní průměr kotouče: | 22,2 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | GEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Spacerowa 3 Kietlin 97-500 Polsko |
| E-mail : | geko@geko.pl |
Související produkty
Robustní ostřička MAR-POL pro pilové kotouče o průměru 80–700 mm. Výkonný 250W motor, diamantový kotouč a přesné nastavení úhlů pro efektivní ostření.
Řezný kotouč RAPID s průměrem 125 mm, tloušťkou 1,2 mm a středovým otvorem 22,2 mm z karbidu křemíku (SiC) pro řezání a opracovávání kovových a nerezových materiálů. Homogenní...
Řezný kotouč RAPID 125×1×22,2 mm určený pro dělení konstrukční oceli, nerezových profilů a tenkostěnných materiálů. Vyznačuje se stabilní geometrií, nízkou tvorbou otřepů a...
Podobné produkty
170mm, 30mm, 25,4mm, 20mm, 16mm, 48T
125mm, 22,2mm, 24T
185mm, 30mm, 60T
160mm, 20mm, 40T
150mm, 22,2mm, 24T
Univerzální kotouč pro úhlové brusky 125 mm, určeny k čištění dřeva, oceli, plastů i barevných kovů. Odstraňuje rez, laky a nátěry bez ucpávání a přehřívání díky porézní...
185mm, 30mm, 48T
průměr kotouče 400mm, průměr středového otvoru 30mm, 8počet zubů 80
Vidiový kotouč GEKO 255×25,4 mm se 40 karbidovými zuby – ideální pro křovinořezy. Perfektní na sekání husté trávy, náletových dřevin i dřevnatých stonků. Odolné karbidové hroty...
Vidiový kotouč GEKO 255x25,4 mm se 60 zuby z karbidu wolframu je ideálním pomocníkem pro práci s benzínovými křovinořezy. Díky vysoké kvalitě zpracování a odolným zubům si...