Kotouč pilový s SK plátky (vidiový), 180x60Tx20mm POWER BLADE
180mm, 20mm, 60T
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
5,0
1 hodnocení
Kotouč pilový s SK plátky (vidiový), 180x60Tx20mm POWER BLADE
Pilové vidiové kotouče mají ostří osazené plátky z tvrdokovu (slinutého karbidu). Tento materiál vyniká vysokou tvrdostí, což zajišťuje jeho dlouhodobou funkčnost - vidiové kotouče proto vydrží dlouho nabroušené. Kotouč je určený především pro domácí a poloprofesionální až profesionální použití. Zvýšená kvalita provedení a snadná manipulace.
Alternativní náhrada M090571.
Parametry:
- SK plátky (slinutý karbid)
- použití: dřevo
- průměr: 180 mm
- počet zubů: 60
- vnitřní průměr: 20 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pilové Vidiové kotouče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.292 kg |
| EAN: | 5901969107654 |
| Počet zubů: | 60 |
| Použití: | dřevo |
| Vnější průměr kotouče: | 180 mm |
| Vnitřní průměr kotouče: | 20 mm |
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | MAR-POL ŚCIANA SPÓŁKA KOMANDYTOWA |
|---|---|
| Adresa : | Suchowola 6 /A 26-020 Chmielnik Polska |
| E-mail : | wojtek@marpolchmielnik.pl |