Kotouč pilový s SK plátky (vidiový), 300x32mmx60T GEKO
Vidiový pilový kotouč GEKO 300 x 32 mm s 60 zuby pro přesné řezání dřeva. SK plátky ze slinutého karbidu zajišťují dlouhou životnost a čistý řez.
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2022, 2023 A 2024
2022, 2023 A 2024
5,0
3 hodnocení
Kotouč pilový s SK plátky (vidiový), 300x32mmx60T GEKO
Pilové vidiové kotouče mají ostří osazené plátky z tvrdokovu (slinutého karbidu). Tento materiál vyniká vysokou tvrdostí, což zajišťuje jeho dlouhodobou funkčnost - vidiové kotouče proto vydrží dlouho nabroušené. Kotouč je určený především pro domácí a poloprofesionální až profesionální použití. Zvýšená kvalita provedení a snadná manipulace.
Parametry
- SK plátky (slinutý karbid)
- použití: dřevo
- průměr: 300mm
- počet zubů: 60
- chladicí otvory
- vnitřní průměr: 32mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pilové Vidiové kotouče |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.006 kg |
| EAN: | 5901477101571 |
| Počet zubů: | 60 |
| Použití: | dřevo |
| Vnější průměr kotouče: | 300 mm |
| Vnitřní průměr kotouče: | 32 mm |
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | GEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Spacerowa 3 Kietlin 97-500 Polsko |
| E-mail : | geko@geko.pl |